Rejestracja telefoniczna (52) 348 40 63 lub (52) 335 88 88

Wizyty domowe

Szanowni Klienci, w celu pełnego dostosowania się do Państwa potrzeb, pragniemy poinformować, iż w naszej ofercie znajdują się również wizyty domowe. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku osób starszych, dzieci, osób niepełnosprawnych bądź chorych. Niewątpliwie badania słuchu wykonane w domowym zaciszu, wpłyną na Państwa komfort.

W trakcie wizyty domowej wykonywane są bezpłatne badania: audiometria tonalna oraz tympanometria z odruchami strzemiączkowymi. Gwarantujemy, iż wizyta ta przebiegnie w warunkach dla Państwa komfortowych i w pełni przyjaznych.

Wszystkie badania słuchu, mające na celu dobór odpowiedniego aparatu, wykonywane są z najwyższą starannością i dokładnością. Nasi specjaliści dbają o dobre samopoczucie Pacjenta niezależnie od jego wieku czy też problemów zdrowotnych.

Nasi doświadczeni specjaliści, za niewielką opłatą dojadą do Klienta w obrębie województwa Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego. Więcej o zasięgu naszych wizyt domowych dowiedzą się Państwo z załączonej mapki lub pod nr telefonu (52) 348 40 63.