Rejestracja telefoniczna (52) 348 40 63 lub (52) 335 88 88

O nas

Witamy Państwa na stronie medycznej firmy Acustic

Oferujemy wysokiej jakości szwajcarskie aparaty słuchowe.

Już od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń, przeznaczonych dla osób z różnym stopniem ubytku słuchu. W naszej ofercie posiadamy również całą gamę niezbędnych akcesoriów oraz dodatków. Zdrowie i komfort naszego Pacjenta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by dobrany przez nas aparat słuchowy, służył Państwu przez długie lata. Używamy sprzętu tylko i wyłącznie znanych i powszechnie szanowanych firm, co sprawia, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Naszym niewątpliwym atutem jest współpraca z wiodącą na rynku firmą Bernafon. Dzięki tej firmie posiadamy najnowocześniejsze, w pełni zaawansowane technicznie i technologicznie rozwiązania.

Wysokiej jakości aparaty słuchowe, w pełni dopasowane akcesoria oraz nowoczesna aparatura to nie jedyne nasze zalety. Firma Acustic posiada profesjonalnych, rzetelnych i doświadczonych specjalistów, którzy czuwają nad Państwa zdrowiem zachęcając do profilaktycznych badań słuchu.

To, co pragniemy Państwu zaoferować to:

  • Indywidualne dopasowanie wkładek usznych,
  • Sprzedaż najwyższej jakości aparatów słuchowych oraz akcesoriów z nimi związanych dopasowanych do potrzeb Pacjenta,
  • Kompleksową opiekę nad Pacjentem,
  • Bezpłatne badanie słuchu,
  • Wizyty domowe,
  • Badania, w tym audiometrię tonalną, tympanometrię, badanie odruchów strzemiączkowych, audiometrię słowną, parametry szumu, otoemisję akustyczną ABR (BERA) etc.
  • Konsultacje audioprotetyczne oraz możliwość skorzystania z refundacji.
  • Badania dla pracowników oraz dzieci.

Jako, że komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów stanowią dla nas nadrzędny cel, w swojej pracy używamy tylko najlepszego sprzętu. Tak samo jest w przypadku oferowanych przez nas aparatów słuchowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia między innymi takich firm jak: BERNAFON, OTICON, AUDIOSERVICE, STARKEY, WIDEX, SIEMENS oraz PHONAK.